Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up

Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up - Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Kurs stylizacji brwi

KURS STYLIZACJI BRWI z henną i regulacją to doskonały sposób na uzyskanie grona wiernych Klientek dzięki profesjonalnym umiejętnościom, wiedzy i podejściu do tematu.
Z uwagi na fakt, iż hennę i regulację brwi wykonuje co druga kobieta masz do pozyskania pokaźne grono Klientek, które jeśli będziesz idealną stylistką brwi zostaną z Tobą na zawsze.

Jeśli chcesz skorzystać z kursu, aby wykonywać zabieg na sobie, to uzyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci perfekcyjnie wykonać hennę i regulacje na sobie.

Dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości kursu oraz bezpłatne konsultacje po ukończeniu kursu!

W trakcie kursu gwarantujemy nieograniczoną dostępność produktów do henny z gamy BelArte i ReflectoCil, w tym hennę proszkową w 2 kolorach i hennę żelową w 6 kolorach, dostępność pełnej gamy akcesoriów i produktów do rzęs. Na miejscu udostępniamy także możliwość zakupu produktów do przedłużania rzęs i do henny, abyś nie musiała błądzić po hurtowniach i uniknęła błędnych wyborów i straty pieniędzy na słabej jakości produkty.

Kurs stylizacji brwi z henną i regulacją brwi i henną rzęs

Próba uczuleniowa
Przygotowanie do zabiegu
Kształty podstawowe łuku brwiowego
Precyzyjne określenie założeń pracy na łuku brwiowym
Przygotowanie rysunku roboczego
Regulacja łuku brwiowego
Właściwa aplikacja henny żelowej na brwi i rzęsy
Właściwa aplikacja podkładów pod oczy
Właściwa aplikacja henny proszkowej na brwi i rzęsy
Kamuflaż po nieprawidłowej korekcji brwi
Wybarwianie śladów/ plam po hennie ze skóry
Rozjaśnianie brwi po nieudanych hennach

Czas trwania: 8h

Cena:

indywidualny kurs stylizacji brwi z henną brwi i rzęs 900 zł,

grupowy kurs stylizacji brwi z henną brwi i rzęs 650 zł

 

1h=45min

Rezerwacje terminów: 667 111 665