Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up

Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up - Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Szkolenie galwan, darsonval

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia kosmetycznego z zakresu zabiegów galwanizacji, darsonvalizacji oraz wykorzystania wapozonu.

Galwan, d`arsonval, wapozon to podstawowe urządzenie przy użyciu, których wykonywane są zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Zabiegi wykonywane przy użyciu tych urządzeń mają na celu poprawę kondycji skóry przez co są to jedne z najczęstszych wykonywanych przez kosmetyczki zabiegów.

Szkolenie to przeznaczone jest dla kosmetyczek i uczennic szkół kosmetycznych.

Składa się z dwóch części:

* część teoretyczna (2 godziny): omówienie możliwości zastosowania urządzeń, analiza przeciwwskazań i wskazań do zabiegów, zapoznanie się z procedurą zabiegów, preparatami, postępowanie przed- i po zabiegowe

* warsztaty praktyczne (3 godziny): schematy zabiegów i procedury przeprowadzenia.

CENA: 500 PLN

Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowaną kosmetyczkę.

Szkolenie odbywają się w małych grupach (ilość miejsc ograniczona) lub indywidualnie. O wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymaga się wpłaty zaliczki w wysokości minimum 50% wartości kursu do 7 dni przed terminem kursu siedzibie firmy przy ul. Wesołej 37a/3
Certyfikaty są dostępne również w językach; angielskim lub niemieckim- dopłata wynosi 50 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko telefonicznie: 667 111 665