Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up

Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up - Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Szkolenie mezoterapia bezigłowa

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia kosmetycznego z zakresu mezoterapii bezigłowej

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA to niechirurgiczna metoda stosowana dla poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia i rewitalizacji oraz w leczeniu cellulitu i modelowaniu sylwetki. Polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry odpowiednich substancji aktywnych poprzez najnowocześniejszy, innowacyjny system ich transportu bez konieczności użycia igieł.

Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje roztwory zwane koktajlami, które stanowią mieszaninę substancji biologicznie aktywnych dobieranych w zależności od potrzeb pacjenta.

Szkolenie to przeznaczone jest dla kosmetyczek i uczennic szkół kosmetycznych.

Składa się z dwóch części:

* część teoretyczna (2 godziny): omówienie możliwości zastosowania mezoterapii bezigłowej, analiza wskazań, przeciwwskazań, zapoznanie się z procedurą zabiegów, preparatami, postępowanie przed- i po zabiegowe

* warsztaty praktyczne (2 godziny): schematy zabiegów i procedury przeprowadzenia.

CENA: 300 PLN

Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowaną kosmetyczkę.

Szkolenie odbywają się w małych grupach (ilość miejsc ograniczona) lub indywidualnie. O wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kursant zapewnia sobie modelkę/ modela. Istnieje możliwość zapewnienie modelki do szkolenia w cenie 50 zł/ szkolenie.

Wymaga się wpłaty zaliczki w wysokości minimum 50% wartości kursu do 7 dni przed terminem kursu siedzibie firmy przy ul. Wesołej 37a/3

Certyfikaty są dostępne również w językach; angielskim lub niemieckim- dopłata wynosi 50 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko telefonicznie: 667 111 665