Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up

Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up - Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Szkolenie trwała na rzęsy, henna

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia kosmetycznego z trwałego podkręcania rzęs, henny  regulacji brwi do kształtu twarzy.

Trwałe podkręcanie rzęs, henna oraz regulacja brwi to podstawowe i najczęściej wykonywane zabiegi w gabinetach kosmetycznych.

Szkolenie to przeznaczone jest dla kosmetyczek i uczennic szkół kosmetycznych.

Składa się z dwóch części:

* część teoretyczna (2 godziny): omówienie możliwości zastosowania trwałej na rzęsy, właściwe zdefiniowanie kształtu brwi w relacji do kształtu twarzy, analiza wskazań, przeciwwskazań, zapoznanie się z procedurą zabiegów, preparatami, postępowanie przed- i po zabiegowe

* warsztaty praktyczne (4 godziny): schematy zabiegów i procedury przeprowadzenia.

CENA: 600 PLN

Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowaną kosmetyczkę/ instruktora.

Szkolenie odbywają się w małych grupach (ilość miejsc ograniczona) lub indywidualnie. O wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kursant zapewnia sobie modelkę/ modela. Istnieje możliwość zapewnienie modelki do szkolenia w cenie 50 zł/ dzień.
Wymaga się wpłaty zaliczki w wysokości minimum 50% wartości kursu do 7 dni przed terminem kursu siedzibie firmy przy ul. Wesołej 37a/3
Certyfikaty są dostępne również w językach; angielskim lub niemieckim- dopłata wynosi 50 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko telefonicznie: tel 667 111 665