Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up

Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up - Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Makijaż permanentny mikropigmentacja

makijaż permanentny kielce Makijaż permanentny to gwarancja idealnego i naturalnego wyglądu na co dzień. Makijaż permanentny służy naturalnemu podkreśleniu urody poprzez poprawę kształtu ust, brwi czy też uwydatnienie oczu stosując kreski. Usta zyskują na wyrazistości, makijaż jest w stanie skorygować dysproporcje, wyrównać braki pigmentacyjne a także zakryć blizny.

11391524_830238450378526_9081394746467607637_nMakijażem permanentnym można skorygować i podkreślić oczy, usta czy też brwi. Trwały makijaż permanentny w naturalny sposób podkreśla kontur z uwagi na bardzo dobre jakościowo dobranie barwników zbliżonych do naturalnego kolorytu. Dzięki metodzie mikropigmentacji bezpieczne pigmenty pochodzenia naturalnego zostają wprowadzone w przestrzenie międzykomórkowe. Efekty mikropigmentacji utrzymują się do ok. 3 – 5 lat, następnie ulegają stopniowemu rozjaśnieniu. Używane do zabiegów mikropigmentacji pigmenty są obojętne dla organizmu i nie wywołują reakcji alergicznych oraz nie wykazują działania toksycznego, są więc całkowicie bezpieczne.

W trakcie samego zabiegu z uwagi na zwielokrotnioną ilość nakłuć w niewielkim obszarze roboczym może dojść do podrażnienia, zaczerwienia lub obrzęku skóry. Objawy te stopniowo ustępują. Dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać – jest to proces naturalny i nie należy go przyspieszać, ani się też go obawiać. W trakcie procesu złuszczania naskórka bardzo istotne jest nawilżanie i natłuszczanie obszaru odpowiednimi preparatami.

Makijaż w kolejnych dniach około 4 – 5 dni po zabiegu blednie do 50% barwy wyjściowej. Po około tygodniu otrzymujmy ostateczny kolor makijażu, więc nie należy się niepokoić znaczną intensywnością makijażu tuż po zabiegu.

Przez 4 dni po zabiegu nie należy podrażniać skóry mydłami ani innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą lub delikatnym mleczkiem i tonikiem. W pierwszym tygodniu po zabiegu należy zrezygnować z opalania, basenu i sauny.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca oraz przyjmowanie leków sterydowych. Aby uniknąć opryszczki należy 2 – 3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe polecane przez lekarza.

W 2 tygodnie wymagane jest spotkanie kontrolne w celu oceny efektów w i ewentualnej korekty. Na korektę makijażu permanentnego zapraszamy oczywiście do naszego salonu mieszczącego się w Kielcach.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Makijaż permanentny CENNIK

Oczy
Górna kreska 500zł
Dolna kreska 350zł
Jasna kreska nad górną wargą (podkreśla spojrzenie) 200zł

Brwi 900zł

Usta

Kontur ust 600zł
Usta całe 900zł
Jasna smuga wokół ust (uwypukla usta) 200zł

Rezerwacja miejsc z wyprzedzeniem minimum tygodniowym tel 667 111 665

Category: Bez kategorii