Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up

Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up - Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny mikropigmentacja

makijaż permanentny kielce Makijaż permanentny to gwarancja idealnego i naturalnego wyglądu na co dzień. Makijaż permanentny służy naturalnemu podkreśleniu urody poprzez poprawę kształtu ust, brwi czy też uwydatnienie oczu stosując kreski. Usta zyskują na wyrazistości, makijaż jest w stanie skorygować dysproporcje, wyrównać braki pigmentacyjne a także zakryć blizny. Kształt brwi może być idealny i nie musisz pamiętać już o hennie brwi. Efekty są trwalsze również niż przy zastosowaniu metody okazjonalnej rekonstrukcji brwi metodą włoskową lub strukturalną.

11391524_830238450378526_9081394746467607637_nMakijażem permanentnym można skorygować i podkreślić oczy, usta czy też brwi. Trwały makijaż permanentny w naturalny sposób podkreśla kontur z uwagi na bardzo dobre jakościowo dobranie barwników zbliżonych do naturalnego kolorytu. Dzięki metodzie mikropigmentacji bezpieczne pigmenty pochodzenia naturalnego zostają wprowadzone w przestrzenie międzykomórkowe. Efekty mikropigmentacji utrzymują się do ok. 2 lat, z biegiem czasu ulegają stopniowemu rozjaśnieniu. Używane do zabiegów mikropigmentacji pigmenty są obojętne dla organizmu i nie wywołują reakcji alergicznych oraz nie wykazują działania toksycznego, są więc całkowicie bezpieczne.

W trakcie samego zabiegu z uwagi na zwielokrotnioną ilość nakłuć w niewielkim obszarze roboczym może dojść do podrażnienia, zaczerwienia lub obrzęku skóry. Objawy te stopniowo ustępują. Dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać ? jest to proces naturalny i nie należy go przyspieszać, ani się też go obawiać. W trakcie procesu złuszczania naskórka bardzo istotne jest nawilżanie i natłuszczanie obszaru odpowiednimi preparatami.

Makijaż w kolejnych dniach około 4 ? 5 dni po zabiegu blednie do 50% barwy wyjściowej. Po około tygodniu otrzymujmy ostateczny kolor makijażu, więc nie należy się niepokoić znaczną intensywnością makijażu tuż po zabiegu.

Przez 4 dni po zabiegu nie należy podrażniać skóry mydłami ani innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą lub delikatnym mleczkiem i tonikiem. W pierwszym tygodniu po zabiegu należy zrezygnować z opalania, basenu i sauny.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca oraz przyjmowanie leków sterydowych. Aby uniknąć opryszczki należy 2 ? 3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe polecane przez lekarza.

W 2 tygodnie wymagane jest spotkanie kontrolne w celu oceny efektów w i ewentualnej korekty. Na korektę makijażu permanentnego zapraszamy oczywiście do naszego salonu mieszczącego się w Kielcach.

Galerię naszych prac mikropigmentacji znajdą Państwo na naszym fan page`u tutaj

W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Rezerwacja miejsc z wyprzedzeniem minimum tygodniowym tel 667 111 665