Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up

Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up - Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Rewelacyjne produkty INVEX REMEDIS

Polecamy Państwu rewelacyjne kosmeceutyki firmy INVEX REMEDIS, które oprócz działania pielęgnacyjnego posiadają właściwości lecznicze lub wspomagające leczenie.

Kosmeceutyki INVEX REMEDIS wyróżniają się bogatym składem o zwiększonej ilości i dużym stężeniu substancji aktywnych. Do ich tworzenia wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia biotechnologii i farmakologii. Preparaty te pielęgnują, stymulują regenerację, zwiększają odporność skóry, opóźniają procesy starzenia. Mają szczególne znaczenie w redukcji defektów skóry, takich jak zmarszczki, cellulit, hiperpigmentacje, zaskórniki czy rozstępy.

Głównymi składnikami aktywnymi kosmeceutyków firmy INVEX REMEDIS są m.in. witaminy, antyoksydanty, związki mineralne, a także duża grupa ekstraktów roślinnych i oczyszczonych związków otrzymywanych z roślin. Na szczególną uwagę zasługują związki o aktywności przeciwzapalnej, nanocząsteczkowe złoto i srebro koloidalne.

Kosmeceutyki firmy INVEX REMEDIS zostały nominowane do Złotego Otisa, zyskały uznanie wśród dermatologów i kosmetologów ze względu na swoje rewelacyjne właściwości pielęgnacyjne oraz lecznicze. Cieszą się pozytywnym recenzjami Klientów.

W czasopismach medycznych oraz prasie kobiecej pojawiły się liczne artykuły o produktach firmy INVEX REMEDIS. Zostały scharakteryzowane jako odkrycie kosmetyczne oraz „kosmeceutyki silnie skoncentrowane na efekt leczniczy”, co oznacza, skład tych produktów jest bardzo bogaty oraz odpowiednio zbilansowany i dobrany do potrzeb skóry.

 

 

 

 

 

Category: Bez kategorii