Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up

Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up - Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Stylizacja brwi dla mężczyzn

Pragniemy obalić mit, że dbanie o siebie to cecha kobiet. NIEPRAWDA!brwi męskie

Uważamy, że zadbany mężczyzna zyskuje nie tylko w kontakcie z płcią piękną ale również w kontaktach biznesowych i zawodowych. Bo przecież nie raz spotkaliście się ze specjalistą, który nie zachęcał do kontaktów choćby ze względu na zaniedbany wygląd, brudne paznokcie, zaniedbaną cerę oraz zarośnięte, złączone w monobrew brwi lub krzaczaste, zarośnięte i opadające na oczy zbyt długie włosy w brwiach.

Możecie nie przykładać wagi do faktu, że odświeżenie wyglądu twarzy przyniesie efekty, ale zamiast odbierać sobie szansę na poprawę wizerunku po  prostu spróbujcie.

brwi mężczyznaZabieg jest odpowiedni dla każdego Pana. Możemy wykonać pełną stylizację z henną i regulacją. Możemy wykonać tylko regulację, ale niezależnie od tego co wybierzemy na pewno będzie z korzyścią dla Ciebie, gdyż oczy staną się wyraziste a twarz będzie wyglądać młodziej.

Najczęstszą obawą mężczyzn jest to, czy brwi nie będą wyglądać na kobiece? Otóż w przypadku męskich stylizacji nie doprowadzamy do efektu perfekcyjnych, wyrazistych, wygiętych łuków brwi. W przypadku regulacji brwi u mężczyzn usuwa się zbędne włoski, które rosną zbyt nisko, na nosie, za wysoko na czole. Dodatkowo trymujemy włoski zbyt długie, niesforne, które mają tendencję do opadania na powieki i sprawiają, że wyraz twarzy jest srogi i zaniedbany. W przypadku brwi z włoskami w kolorze miedzianym lub siwych, które postarzają lub zaburzają linię brwi możemy wykonać męską hennę dostosowaną do koloru i grubości, gęstości włosków, która odświeży spojrzenie i nada jej młodzieńczego szlifu :)

meskie brwiCo jeszcze jest jedną z głównych obaw mężczyzn? Otóż to, że będzie bolało. Istnieje możliwość wykonania regulacji brwi w znieczuleniu. Znieczulenia przed przed zabiegiem dokonujemy kremem znieczulającym (należy o tym wspomnieć przy umawianiu wizyty), co sprawia, że komfort zabiegu  jest znacznie lepszy i strach przed regulacją nie blokuje Was przed umówieniem kolejnej wizyty a sama wizyta jest bardzo komfortowa.

przycinanie brwi męskie

Czego jeszcze się boicie? Może to absurdalne, ale… co powiedzą koledzy?! Być może koledzy korzystają z usług kosmetyczki, ale się tym nie chwalą? Może u fryzjera otrzymują namiastkę męskiej stylizacji brwi w postaci podcięcia włosków i to im wystarcza? A może Ty jesteś bardziej wymagający i chcesz skorzystać z usług profesjonalnego zabiegu stylizacji brwi dla mężczyzn przez kosmetyczkę z doświadczeniem, która z wprawą i wyczuciem oraz umiarem wykona zabieg tak, że Twoja twarz zyska pogodny i młodszy wygląd, a spojrzenie nabierze młodzieńczego blask :)

Ty będziesz pewnie i bez strachu umawiał się na kolejne wizyty a męska brwi dla męzczyznystylizacja brwi nie będzie dla Ciebie tematem tabu.

Częstotliwość wizyt stylizacji brwi dla mężczyzn proponujemy w zależności od osobistych wymagań i indywidualnych uwarunkowań mogą być wykonywane w cyklach co 3 lub 4 tygodnie.

Efekt jaki oczekujecie ustalamy podczas konsultacji. Niektórzy z Panów mogą woleć delikatne ujarzmienie włosków z oszczędną regulacją a u innych konieczne będą bardziej zdecydowane działania wymagające np korekty koloru przy użyciu męskiej henny. Nie musicie się tym zajmować, to my pomożemy Wam dobrać odpowiedni efekt najbardziej komfortowy dla Waszego samopoczucia.

 

Do wyboru macie Panowie następujące usługi:

 

1. PODSTAWOWY ZABIEGbrwi dla mężczzn

regulacja, trymowanie, odżywianie, utrwalenie

CENA: 50zł

CZAS: 15-20 min.

 

 

2. PODSTAWOWY ZABIEG

+ męska hennaidelane brwi dla mężyczyzny

CENA: 70zł

CZAS: 20-30 min.

 

 

 

 

3. ZNIECZULENIE kremem z lidokainą

CENA: 20 zł

CZAS: dodatkowo 15 min.

 

4. PARAFINA NA DŁONIE z peelingiem i serum zmiękczającymzabieg parafiny dla mężczyzn dłonie

CENA: 40 zł

CZAS: w tak zwanym międzyczasie możesz zadbać o dłonie

Jeśli masz przesuszone, spracowane dłonie SKORZYSTAJ z tej MOŻLIWOŚCI. Twoja Kobieta będzie Ci za to wdzięczna, gdyż Twoje dłonie będą miękkie i delikatne!

Rezerwacja terminów 667 111 665 (jeśli nie odbieramy wyślij sms-a na pewno się skontaktujemy) lub poprzez FB priv

Poniżej zdjęcia męskiej stylizacji brwi :)

brwi przed po męskiebrwi mężczyznymezczyzna_dlonie