Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up

Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Salon kosmetyczny Kielce 4 make-up - Salon kosmetyczny w Kielcach – zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym dla Pań i Panów.Profesjonalna kosmetyczka Kielce, doświadczenie poparte certyfikatami.

Wyszczuplanie- body wrapping

Body wrapping jest to zabieg polegający na owijaniu ciała posmarowanego odpowiednim preparatem specjalną folią lub bandażem. Owija się albo całe ciało, od szyi po palce stóp, albo pojedyncze jego partie.

Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy, a przez to – wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu, poprawa stanu skóry.

Zabiegowi poddawać można każdą część ciała. Do smarowania skóry używa się kremów, żelów i olejków, zawierających rozmaite substancje czynne minerały, morska sól, witaminy, algi, olejki eteryczne itd. Przy regularnym stosowaniu (seria 10-15 zabiegów w kilkudniowych odstępach) efekty pojawiają się szybko i są spektakularne.

Jak to działa
Body wrapping prowadzi do usprawnienia wymiany celulozy. Żeby osiągnąć zamierzony skutek – wyszczuplenie – zaleca się pić do 2 litrów wody lub naparów z ziół.

Działanie body wrappingu:
* ogólne wyszczuplanie
* utrwalenie efektów kuracji odchudzających, wspomaganie diety odchudzającej
* niwelowanie skutków odwodnienia
* przywracanie napięcia skóry (np. po ciąży)
* do przerywania krwotoków
* redukcja cellulitu
* usuwanie nadmiaru wody z organizmu
* wzmacnianie tkanki łącznej
* pielęgnacja skóry
* redukcja tkanki tłuszczowej

Cennik zabiegów body wrapping`u! Promocyjna cena za PAKIET!

Category: Bez kategorii